Sosyal Medyada Biz}

 

Petrol Ofisi CLEANCUT 100

Tam Sentetik Taşlama Sıvısı

CLEANCUT 100, çeşitli taşlama işlemleri için çok iyi performans sağlayan, tam sentetik bir taşlama sıvısıdır. En son teknoloji kullanılarak formüle edilmiştir. Pasa karşı çok iyi korunma sağlar ve stabil karışımlar oluşturur. Köpürmesi düşüktür, ince talaşları çok iyi ayrıştırır. Bakteri ve mantar oluşumuna karşı dirençlidir. Sentetik formülasyonu sayesinde taşlama taşlarını iyi yıkayarak gözeneklerin dolmasını ve camlaşmayı önler. CLEANCUT 100, tüm demir ve birçok demir dışı metallerin taşlanmasına uygundur. Mineral yağ, fenol, nitrit, sülfür, klor, ikincil aminler ve NPE ihtiva etmez. Su ile karıştırıldığında iş parçasının kolaylıkla görülebileceği transparan bir solüsyon meydana getirir.

Genel Özellikleri • Sentetiktir. • Bio-stabildir. • Çok iyi yüzey fi nişi sağlar. • Şeffaf karışım oluşturur. • Taş camlaşmasını önler. • Pasa karşı çok iyi koruma sağlar. • İnce talaşları çabuk ayrıştırır. • İyi köpük kontrolü.

CLEANCUT-100-teknik

 

Kullanım Alanları Sentetik bir ürüne ihtiyaç duyulan yüzey, silindirik ve puntasız taşlama işlemleri için uygun bir üründür.

Uygulama Şekli CLEANCUT 100’ün karıştırılması kolaydır. Ürünü tavsiye edilen oranda suya karıştırınız. Karıştırma için ideal su sıcaklığı 5-25ºC’dir.

Tavsiye Edilen Başlangıç Konsantrasyonları Taşlama operasyonları %3-5

Konsantrasyon Analizleri Refraktometre ile kontrol yapılacak ise refraktometre katsayısı 2.6’dır ve bu katsayının temiz bir sıvı karışımı için geçerli olduğu unutulmamalıdır.

Kullanma ve Depolama Dondan ve direkt güneşten koruyunuz. 5-30ºC civarında stoklama yapınız.

KARŞITLAR TABLOSU 

Petrol Ofisi  Mobil  Shell  BP Castrol  Total  Opet 
CLEANCUT 100 Mobilcut 321 Metallina D 3202.02 Syntilo 81 E, Product E 558

 

Petrol Ofisi Madeni Yağlar Endüstriyel Satışlar
0212 549 52 22 -0541 371 18 04
info@apetpetrol.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN