Sosyal Medyada Biz}

Extended Life Coolant

 

PETROL OFİSİ EXTENDED LIFE COOLANT 
SNF Tip Uzun Ömürlü Motor Soğutma Sıvısı

Madeni Yağlar Organik katık teknolojisi ile formüle edilen, her iklimde motorun ideal çalışma sıcaklığında çalışmasını sağlayan, uzun ömürlü soğutma sıvısıdır. Tüm demir ve alüminyum alaşım motorların soğutma sistemlerini pas ve korozyona karşı mükemmel korur. Çevre sağlığı düzenlemelerine uygun olarak nitrit, amin, fosfat, borat ve silikat içermez.

Özellikleri ve Faydaları • Konvansiyonel antifrizlerden çok daha uzun ömürlüdür. • Yüksek termal stabilite ve ısı transferi özelliği ile motoru soğuğa ve sıcağa karşı korur. • Soğuk havalarda motor soğutma sıvısının donmasını önler. • Sıcak havalarda motor soğutma sıvısının kaynamasına engel olur. • Demir ve alüminyum alaşım motorlarda uzun süre korozyona karşı koruma sağlar. • Tüm sızdırmazlık elemanları ile uyumludur. • Köpük oluşumuna karşı koruma sağlar.

 

Karşıladığı Şartnameler ve Onaylar MB 325.3, MAN 324 Type SNF, Deutz, Cummins, Ford WSS-M97B44-D, GM 6277M, Saab, VW TL 774F, Skoda, DAF Trucks, Scania TB 1451, Volvo, Renault, Detroit Diesel Series 50&60, Isuzu, Komatsu, Leyland Trucks, SAE J 1034, TS 3582

 EXTENDED LIFE COOLANT KARŞILAŞTIRMA TABLOSU

Petrol Ofisi  Mobil  Shell  BP Castrol  Total  Opet 
EXTENDED LIFE COOLANT Mobil Extended Life Coolant/ Mobil Antifreeze
Advanced
Glycoshell Longlife BP Extended Life Coolant / BP Long Life
Coolant / BP Procool / BP Radicool SF
Castrol Antifreeze SF  Glacelf Auto Supra Extended Life Antifreeze

Petrol Ofisi Madeni Yağlar Endüstriyel Satışlar
0212 549 52 22 -0541 371 18 04
info@apetpetrol.com

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN