Sosyal Medyada Biz}

Hydro-Tech HVI TX Serisi

 

Petrol Ofisi Hydro TECH HVI TX Serisi 

Yeni Nesil Yüksek Viskozite İndeksli Çinko İçermeyen Hidrolik Yağları

Hibrid pompalarda kullanılmak üzere geliştirilmiş, yüksek filtrelenebilme ve sarı metalleri koruma özelliğine sahip çinkosuz, düşük kül teknolojisi ile uyumlu sıcaklık-viskozite katsayısı geliştirilmiş hidrolik yağıdır.

Özellikleri ve Faydaları • Sarı metallere uyumu ve yüksek aşınma önleme özelliği sayesinde pompa ömrünü maksimum seviyede uzatır. • Sisteme su karışması halinde sistemin ve yağın performansını korur. • Yüksek fi ltrelenebilme kabiliyeti sayesinde fi ltrasyon verimini artırarak, sistemin, yağın ve fi ltrenin ömrünü uzatır. • Bünyesindeki sürtünme düzenleyiciler sayesinde özellikle piston rodu ve keçeler arasında oluşan sürtünmeyi azaltır, sesi azaltır ve enerji tasarrufu sağlar. • Servo valfl erin aşınmasını ve yapışmasını önler.

 

 

Kullanıldığı Yerler

Orta ve ağır çalışma şartlarının söz konusu olduğu; yağın aşınma, korozyon, oksidayon önleme, sudan ayrılma, sarı metallerle uyumlu çalışma özelliklerinin önem kazandığı sabit ve taşınır hidrolik sistemlerde, hibrid ve diğer tüm pompa çeşitlerinde, yüksek basınçla çalışan hassas valfl erin bulunduğu sistemlerde, sulu ortamlarda, uzun ömür ve yüksek performans gerektiren hidrolik sistemlerde kullanılır.

Karşıladığı Şartnameler ve Onaylar Denison Hydraulics HF-0, T6H20C kuru ve ıslak faz performans testi dahil, Eaton M-2950-S (Taşınır ekipmanlar), Eaton I-286-s3 (Endüstriyel ekipmanlar), Cincinnati Machine P-68, P-69, P-70, DIN 51524 Part III

Petrol Ofisi Madeni Yağlar Endüstriyel Satışlar
0212 549 52 22 -0541 371 18 04
info@apetpetrol.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN