Sosyal Medyada Biz}

Çelikten imal edilen parçaların en uygun hızda soğutulması ve istenilen yüzey sertliğinin elde edilebilmesi amacıyla kaliteli parafinik baz yağlara üstün performanslı katık ilavesi ile geliştirilmiş ısıl işlem yağıdır. Yüksek sıcaklıklara dayanıklı, uzun ömürlü, oksidasyon direnci ve kaynama noktası yüksek, buharlaşma ve tortu bırakma eğilimi oldukça düşüktür.

Özellikleri ve Faydaları • Soğutma özelliğinin iyi olması sayesinde çeliğin bozulmadan ve düzgün bir yapıda sertleşmesini sağlar. • Çamur oluşumunu ve viskozite artışını engeller. • Kılcal çatlakların oluşmasını engeller. • Oksidasyona karşı dayanıklıdır, uzun servis ömrü sağlar. • Yüksek termal stabilitesi sayesinde yüksek sıcaklıklarda güvenle su verme imkânı sağlar.

Isıl-Islem-Yagi-teknik

Kullanıldığı Yerler Çok iyi yüzey sertliği istenen düşük ve orta alaşımlı karbon çeliklerin ısıl işlemlerinde ve özellikle hızlı ısı transferi istenen uygulamalarda güvenle kullanılır. Yüzeylerde kılcal çatlakların oluşmasını engellediğinden üstün yüzey kalitesi sağlar.

po-fici

Petrol Ofisi Madeni Yağlar Endüstriyel Satışlar
0212 549 52 22 -0541 371 18 04
info@apetpetrol.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN