Sosyal Medyada Biz}

 

Petrol Ofisi MAXIMUS LA 10W-40
Yeni Nesil, Tam Sentetik Dizel Motor Yağı

Özellikle partikül filtreli EURO 4, EURO 5 ve SCR sistemli modern ağır hizmet dizel motorlarının mükemmel yağlanmasını sağlamak amacıyla üretilmiştir. Sahip olduğu low-ash (düşük kül) katıkları sayesinde egzoz sistemlerinde, motorda üstün koruma ve daha uzun yağ değişim aralığı sağlar.

Özellikleri ve Faydaları • Eksilmeye karşı özel formülasyonu ile endüstriyel standartlara göre eksilmeyi %50’ye varan oranda azaltır. • Sahip olduğu düşük kül katığı sayesinde partikül fi ltresinin ömrünü uzatır, uzun yağ değişim aralığı sağlar. • Yüksek egzoz emisyon kontrolü sayesinde çevre koruması sağlar. • Silindir ve piston temizliğinin normal limitlerin çok üzerinde kalmasını sağlar. • Ağır yol ve iklim şartlarında bile motorda üstün koruma sağlar. • Aşırı kükürt içeren yakıt kullanımında dahi yüksek korozyon önleme özelliğine sahiptir.

 

 

Kullanıldığı Yerler EURO 3 ve üzeri normlarına sahip ağır hizmet motorlarda kullanılmakta olup binek araçları için uygun değildir. Sahip olduğu düşük kül yapısı sayesinde geleneksel EURO 3 motorlarda; SCR veya partikül fi ltre sistemine sahip yeni teknoloji motorlarda kullanılır. Partikül fi ltreli motorlarda düşük kükürtlü yeni nesil dizel yakıtların kullanılması tavsiye edilir. MAXIMUS LA 10W-40 kullanılan partikül fi ltreli motorlara farklı bir yağ ilave edilmemelidir.

Karşıladığı Şartnameler ve Onaylar API CI-4, ACEA E6, E7, E9-08 (2010), MB Approval 228,51, MAN M3477, MAN 3271-1, MTU Type 3.1, VOLVO VDS-3, VOLVO CNG, Renault RXD, RLD2, RGD, MACK EO-N, EO-M Plus, Cummins CES 20076/77, CAT ECF-1-a, Deutz DQC IV-10 LA, SCANIA Low Ash

 

Petrol Ofisi Madeni Yağlar Endüstriyel Satışlar
0212 549 52 22 -0541 371 18 04
info@apetpetrol.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN