Sosyal Medyada Biz}

 

Petrol Ofisi Hydro AW 46 

Hidrolik Sistem Yağı

Arburg Plastik Enjeksiyon Makine Onaylı Hidrolik Sistem Yağı

 

Parafinik esaslı bazyağlarla üretilen, yüksek stabiliteye sahip, aşınma önleme performansı geliştirilmiş, oksidasyon ve pas önleyici katıklar içeren yağdır.

Özellikleri ve Faydaları Aşınma önleme performansı geliştirilmiştir. Brugger testinde min. 30 N/mm2 değerini sağlamaktadır. FZG testinden 12’yi geçer. Yüksek dispersan özelliğe sahip olması nedeniyle sistemin temiz kalmasını sağlar. Aşınma, paslanma ve korozyonu önler. Oksidasyon mukavemeti yüksektir ve sudan ayrılma özelliği mükemmeldir. Köpük önleyici katkı maddesi içermesi nedeniyle kavitasyonu önler.

 

Kullanıldığı Yerler Tüm endüstriyel ve hareketli hidrolik sistemler için tavsiye edilir. Özel endüstriyel uygulamaları içinde iş makineleri, presler, hareketli yapı ekipmanları, plastik enjeksiyon ve çekme makineleri, hava kompresörleri yer alır. Arburg ve Engel enjeksiyon makineleri için uygundur.

Karşıladığı Şartnameler ve Onaylar DIN 51524 Part II, Müller Weingarten, Denison HF-0, HF-1, HF-2, Cincinnati Milacron P 68, P 69, P 70, Vickers HP Vane Pump Tests, M-2950 S, I-286 S, Arburg

 

Petrol Ofisi Madeni Yağlar Endüstriyel Satışlar
0212 549 52 22 -0541 371 18 04
info@apetpetrol.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN