Sosyal Medyada Biz}

Dört Zamanlı, Tam Sentetik Motosiklet Yağı

Maximoto 15W-50 Racing, yüksek performanslı ve dört zamanlı motosikletler için “Akıllı Yağ Teknolojisi” kullanılarak geliştirilmiş tam sentetik motor yağıdır.

Özellikleri ve Faydaları Tam sentetik baz yağların en gelişmiş katık teknolojisi ile birleşmesi sonucu ortaya çıkan “Akıllı Yağ Teknolojisi” sayesinde yüksek hızlarda maksimum güç elde etmenizi sağlayan maximoto 15W-50 Racing; • Üstün koruma sağlayarak motor ömrünü uzatır. • Aşınma, korozyon ve köpürmeye karşı üst düzey koruma sağlar. • Yüksek ve kararlı viskozite indeksi sayesinde ağır şartlarda dahi yağın viskozitesini kontrol altında tutarak yağ fi lmi yırtılmasını önler. • İçerdiği gelişmiş deterjan-dispersan katıkları sayesinde sıcak ve soğuk ortamda tortu oluşumunu ve birikintiyi önleyerek motoru temiz tutar. • Hava soğutmalı ve su soğutmalı motorlarda yüksek sıcaklıklarda mükemmel motor performansı sağlar. • Düşük sıcaklıklardaki akıcılığı sayesinde motorun çalışmasını kolaylaştırır. Soğukta ilk çalıştırma aşınmalarını önler.

maximoto-15W-50-Racing-teknik

Kullanıldığı Yerler Yüksek hızlardaki zorlu kullanım koşullarında çalışan, günümüz yüksek performanslı, dört zamanlı motosikletlerinde dört mevsim güvenle kullanılır. Ayrıca, API SG ve/veya JASO MA spesifi kasyonlarının tavsiye edildiği tüm Avrupa ve Japon üretimi motosikletler için de uygundur.

Karşıladığı Şartnameler ve Onaylar API SG, JASO MA

maximoto-15W-50-Racing-a

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN